A3177 COFFEE BROWN
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3177 |
| Color | BROWN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | FLAMED+BRUSHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 319cm / 126inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 390kg |
| Block | A3177 |
| Color | BROWN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 12 |
| Length | 319cm / 126inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 390kg |
| Block | A3177 |
| Color | BROWN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 8 |
| Length | 315cm / 124inch |
| Height | 196cm / 77inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 385kg |
| Block | A3177 |
| Color | BROWN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 311cm / 122inch |
| Height | 198cm / 78inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 385kg |
| Block | A3177 |
| Color | BROWN |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 1 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 197cm / 78inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 380kg |